Vzhľadom k tomu, že sa bude pravdepodobne jednať o náročnú a rozsiahlu stavebnú úpravu, je viac ako vhodné urobiť poriadnu prípravu. Ako všetko, dá sa aj rekonštrukcia bytu trochu urýchliť, ale aj  “oklamať “.

Náš architekt Vám môže pomôcť (odkaz na doporučaneho architekta tu). Nakreslí byt ako by mohol vyzerať  a aby najlepšie vyhovoval Vašim potrebám. V spolupráci s Našimi odborníkmi, Vám tiež navrhne aj prípadné zásahy, ktoré by boli vhodné urobiť, aby Vás v budúcnosti nenútili sa do stavebných prác pustiť ešte raz.

Naši pracovníci majú množstvo skúseností, zvládnu sami skvele rozsahom menšie i komplikovanejšie zákazky.  Sú zbehlí v komukácii s architektom/klientom a dokážu si  spoľahlivo poradiť i bez komplexných stavbných výkresov a detailov.


Tip CISAR s.r.o.

Keď sa rozhodnete ísť do rekonštrukcie bytu, nesústreďte sa len na výmenu podláh, opravu stien atd.. Vo viacerých starých bytoch býva v zúfalom stave rozvod elektriky. Investujte do nových a keď už budete robiť nové rozvody, odporúčame  Vám urobiť si prípravu (teda naťahať káble/ pre rozvod TV/SAT, internetu a zabezpečenia.  Tieto siete môžu byť ukončené v zásuvkách a pripravené až na to príde vhodná doba. Tieto práce Vám ušetria mnoho starostí v budúcnosti a uľahčia inštaláciu všetkého mysliteľného.