Novostavba rodinného domu Chorvátsky Grob

Novostavba rodinného domu Chorvátsky Grob

Novostavba rodinného domu - Chorvatsky Grob - ref. 6

Stavby rodinných domov na kľúč

Rovnako ako u rekonštrukciách bytov Vám radi ponúkneme služby pri realizácií Vášho rodinného domu na kľúč, alebo ako dodávatelia niektorých z prác.

Rekonštrukcia bytov na kľúč

Aj keď sa tomu dá niekedy len ťažko uveriť, aj zo starého bytu sa dá spraviť moderné a pekné bývanie. Základom všetkého je vždy rekonštrukcia bytového jadra (viac tu) , ale pokiaľ sa do toho (ako sa vraví) chystáte “hrabnúť poriadne“, máte šancu dosiahnuť skvelý výsledok.

Prestavby nebytových priestorov

V súčasnej dobe sa kladie čím ďalej väčší dôraz nielen na prostredie v ktorom bývame a žijeme, ale aj na priestory , kde trávime voľný čas alebo pracujeme. Okrem prirodzeného estetického a funkčného hľadiska nás do rekonštrukcie a prestavieb nebytových priestorov tlačí aj celá rada nariadení a predpisov (bezpečnostné, požiarne, hygienické a podobne).

Rekonštrukcie bytových jadier

Aj keď sa tomu dá niekedy len ťažko uveriť, aj zo starého bytu sa dá spraviť moderné a pekné bývanie. Základom všetkého je vždy rekonštrukcia bytového jadra respektíve wc, kúpeľne a prípadne súvisiacich priestorov ako sú kuchyne, chodby, komory a šatníky.

Sadrokartónové konštrukcie

Sadrokartónové konštrukcie sú obľúbeným stavebným prvkom, ktorý pri správnom použití umožní vytvárať neobvyklé a zaujímavé riešenia detailov interiéru bytu a komerčných priestorov.

Zateplenie domov / fasád

Presne ako ľudia, starnú aj domy. Presne ako ľudia potrebujú čas od času vymeniť šatník a zásah vizážistky, aj domy potrebujú po určitej dobe údržbu vonkajšieho plášťa – fasády.

Výkopové a pozemné práce

Výkopové a zemné práce máme spojené predovšetkým s  pracovníkmi opierajúcimi sa o lopaty, krompáče a iné náradie. Toto však nie je prípad našich zamestnancov.

Úprava záhrad

Súčasťou kvalitného bývania , nielen v rodinnom dome je aj krásna udržiavaná záhrada.

Za dlhou  existenciou firmy sa nám podarilo zrealizovať veľa zaujímavých projektov záhrad

Realizácia verejných stavieb

Spolupráca s verejným sektorom nie je našej spoločnosti cudzia. Vysoká kvalita poskytovania služieb, primeraná cenová politika, dobrá komunikácia pred, v priebehu a po realizácií sú veľkou divíziou našej spoločnosti

Bazény, príprava a inštalácia

Naša spoločnosť  je pripravená a schopná Vám zaistiť prípravu terénu pred inštaláciou bazénu a samotnú inštaláciu. Radi Vám pomôžeme aj s výberom riešenia a architektonickým riešením.

Zakladanie stavieb, základová doska

Kto by chcel mať svoj dom postavený na zlých základoch? Nikto!

Zakladanie stavieb a základová doska je jedným s najdôležitejších krokov v procese stavby.

Zámkové dlažby, chodníky a komunikácie

V portfóliu našich služieb nájdete tiež realizáciu, opravu a úpravu príjazdových komunikácií, chodníkov ciest, cyklo ciest a pod. Tento typ služby ponúkame nie len súkromným investorom , ale tiež organizáciám  a investorom z verejného sektoru.

Stavebný dozor

Okrem realizácie Vašich  požiadaviek Vám tiež ponúkame službu stavebného dozoru.

Obklady a dlažby v interiéri a exteriéri

Využitie obkladov a dlažieb nájdete ako v interiéry tak v exteriéry.

Inštaláciou sa jedná o zložitejší materiál a pri práci s ním sa dá veľa pokaziť, ale aj významne podčiarknuť funkciu a vzhľad. 

Výstavba a rekonštrukcia terás

Terasy môžu byť významným architektonickým a úžitkovým prvkom stavby.

Vzhľadom k ich umiestneniu v exteriéri a teda vystavení ,,živlov“, je nevyhnutné aby bol pri ich realizácií, ale aj pri ich obnove, dodržaný správny postup a zvolené správne materiály. Len tak bude zaručená ich trvácnosť  a funkcia.

Záhradné domčeky, krby a párty plochy

K trendom moderného bývania v rodinných domoch , v súčasnej dobe, neodmysliteľne patrí priestor grilovania. Pokiaľ to priestor umožňuje , býva kombinovaný s prístreškom pre vonkajšie posedenie pri nepriaznivom počasí a priestorom na uskladnenie záhradného náradia.

Elektrikárske práce (výmena inštalácií a realizácia nových)

Súčasťou našich služieb môže byť rekonštrukcia, oprava a inštalácia nových silno prúdových a slabo prúdových rozvodov a súvisiace práce.

Neviete o čo sa jedná? Poďme sa na to podrobnejšie pozrieť.

Inžinierské siete

Zaistíme položenie nových inžinierskych sietí a rekonštrukciu existujúcich

Cisar s.r.o

Milan Cisár

Adresa

Dlhá 3031/33B
Chorvatský Grob
90 025

Mobil:

+421 903 716 937

Tel./E-Mail:

cisar@cisar.sk